F|Moser Gravel RIVAL

Popis

Segment Enduro se vyznačuje adrenalinovou jízdou, zejména po sjezdových tratích nebo stezkách ve velmi náročných podmínkách: drsný povrch s přítomností velkých kamenů, kořenů, tvrdého povrchu a prudkých poklesů. Mezi přední vlastnosti těchto elektrokol patří: celoodpružení se zdvihem 190 mm, stabilita a robustnost. Jsou vhodné také pro bikeparky. Fantic vytvořil řadu 2 modelů ve 3 velikostech (S-M-L) a s moderními hliníkovými rámy. Všechny modely jsou vybaveny novou integrovanou 720 Wh baterií a motorem Brose S-Mag.

Technologie

Dual Mode System

Systém Dual Mode vám umožňuje měnit konfiguraci kola, která vám zabere méně než pět minut. S naším patentovaným systémem můžete rychle a snadno vložit baterii a vyměnit tradiční kolo za motorizované.

Baterie

Nová 720 Wh integrovaná baterie, 369 mm vysoká složená z 40 článků. Propojená pomocí speciálního magnetického konektoru. Důraz kladen na velkou životnost i při provozu v náročných podmínkách. Disponuje  speciální systémem řízení pro optimalizaci spotřeby energie.

Komponenty

Display: Garmin 

Baterie: FSA System 250 Wh 

Motor: FSA HM1 Hub Motor

Řazení: Sram

Kliky: Sram Rival Wide + Sram 40t

Přehazovačka: Sram Rival AXS 12 speed

Řadící páka: Sram Rival eTap

Kazeta: Sram XG 1251 XPRL 12 speed, 10 - 44 T

Řetěz: Sram Rival 12 speed

Brzdy: Sram Rival

Kola: Vision AGX

Přední náboj: Vision AGX

Zadní náboj: Vision AGX

Přední plášť: Vittoria Terreno Dry 700x35c

Zadní plášť: Vittoria Terreno Dry 700x35c

Omotávka: Gist

Sedlo: Sella Italia Novus Boost EVO 

Představec: FSA AGX NS SMR

Sedlovka: Aero Carbon

Řídítka: FSA A-Wing Pro AGX

Rám: Carbon, Sizes: S - M - L - XL

Přední vidlice: Carbon 


MÁM ZÁJEM O TENTO PRODUKT

Pokud máte zájem o tento produkt, prosím zavolejte nebo vyplňte tento krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. Děkujeme za pochopení