Stöckli Laser CX

Konstrukce: Sandwich System

Povrch: Polyamid

Skluznice: Racing Graphite

Vykrojení lyže: 122 - 69 - 101

Rádius:
10,5 m - 149 cm
11,6 m - 156 cm
12,8 m - 163 cm
14,1 m - 170 cm
15,4 m - 177 cm

Cena holé lyže nebo setu:

  • Bez vázání a desky: 25 455 Kč
  • Vist VM412 + SpeedlockPro16Li: 34 105 Kč
  • Vist VM412 + D20WCAirPro: 34 105 Kč
  • Vist VSP412 + Speedcom: 31 095 Kč

Popis

Lyžařští fanoušci pozor! Nová lehká konstrukce dělá z Laser CX ještě víc agilní lyže než u předchozího modelu. Více zábavy a méně úsilí. Nový vyladěný design přináší dvě základní změny: nejširší bod ve špici lyže byl posunut níž a do paty lyže přidán mírný rocker. To dělá z Laser CX více hravé, snadněji ovladatelné a více zábavné než kdy předtím.

Katalog Stöckli k nahlédnutí zde.

Technologie

SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY

Lyže je skládána vrstvu po vrstvě, a následně pod tlakem slepena. Dlouhodobě osvědčená technologie výroby lyží.+ +Optimální přenos síly
+ Optimální přesnost
+ Dlouhodobá životnost 


FULL EDGE CONTACT

Lyže je ve špici i v patě širší.
+ Jednodušší a rychlejší zahájení oblouku
+ Zlepšení přilnavosti díky delší kontaktní ploše

TURTLE SHELL RACING

V tomto případě je prořezána spodní titanalová vrstva, které je i silnější než horní, jako v případě TSC. A s pomocí tlustšího laminátu dostane lyže ještě více stability, pokud je to važadováno. Při klidné jízdě se do sebe zuby titanalové vrstvy nezakousnou a lyže se dá jet se sníženou fyzickou námahou.
+ Neutrální v torzi a vláčná v pomalejším tempu
+ Díky silnější titanalové vrstvě je lyže při jízdě stabilnější a klidnější

TURTLE GRIP

Nová matně/lesklá, plastická povrchová struktura u modelů Laser X dává vyniknout designu lyže. Navíc je velmi odolná proti mechanickému poškození.
+ Příjemný pocit při uchopení lyže
+ Upoutává pozornost

SOLID METAL EDGE

Nově jsou všechny modely lyží Stöckli osazeny širšími hranami. Tím se výrazně prodlužuje životnost lyží. Extra robustní materiály chrání povrch lyže ještě lépe proti poškození.
+ Delší životnost
+ Možnost více servisních cyklů

MÁM ZÁJEM O TENTO PRODUKT

Dlouhodobou strategií firmy Stöckli je vyrábět a nabízet výrobky té nejvyšší kvality. Firma Stöckli je svým způsobem jedinečná. A proto i distribuce výrobků značky Stöckli by se měla odlišovat od všech ostatních. Filozofií značky je prvotřídní servis prodeje v síti profesionálních, kvalifikovaných a odborně zdatných partnerů, kteří zabezpečují v první řadě i kvalitní poradenství.

Z tohoto důvodu pro objednání Vámi vybraného výrobku nám napište pomocí tohoto formuláře, nebo zavolejte. Děkujeme za pochopení.