Stöckli Laser SX

Konstrukce: Sandwich System

Povrch: Polyamid

Skluznice: Racing Graphite

Vykrojení lyže: 119 - 70 - 99

Rádius: 
11,5 m - 149 cm
12,9 m - 157 cm
14,4 m - 165 cm
16,0 m - 173 cm
17,7 m - 181 cm

Cena holé lyže nebo setu:

  • Bez vázání a desky: 25 455 Kč
  • Vist VM412 + SpeedlockProSC1915: 34 990 Kč
  • Vist VM412 + SpeedlockPro16Li: 34 105 Kč
  • Vist VM412 + D20WCAirPro: 34 105 Kč

Popis

S Laser SX nezažijete špatný lyžařský den. Můžete se rozhodnout, jak zdoláte další jízdu. Rychle, nebo mírně, střední oblouk, nebo dlouhý oblouk - díky technologii Turtle Shell se lyže dokáží přizpůsobit vaší preferenci. Při jízdě mírným tempem zajišťuje nařízlý titanal komfort, v případě zrychlení, se titanalové zářezy o sebe zapřou, a lyže vám poskytnou požadovanou stabilitu.

Katalog Stöckli k nahlédnutí zde.

Technologie

SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY

Lyže je skládána vrstvu po vrstvě, a následně pod tlakem slepena. Dlouhodobě osvědčená technologie výroby lyží.+ +Optimální přenos síly
+ Optimální přesnost
+ Dlouhodobá životnost 


ADAPTIVE CONTACT LENGTH

Technologie FEC a "Tip and Tail" Rocker vytváří společně technologii ACL (adaptivní kontaktní délka).
+ Čím větší je náklon lyže na hranu v oblouku, tím větší je i kontaktní délka hrany s podložkou, a tím také lepší grip a stabilita v oblouku. Lehká ovladatelnost až hravost lyže je zachována, aniž by muselo nutně dojít ke ztrátě stability

TURTLE SHELL RACING

V tomto případě je prořezána spodní titanalová vrstva, které je i silnější než horní, jako v případě TSC. A s pomocí tlustšího laminátu dostane lyže ještě více stability, pokud je to važadováno. Při klidné jízdě se do sebe zuby titanalové vrstvy nezakousnou a lyže se dá jet se sníženou fyzickou námahou.
+ Neutrální v torzi a vláčná v pomalejším tempu
+ Díky silnější titanalové vrstvě je lyže při jízdě stabilnější a klidnější

TURTLE GRIP

Nová matně/lesklá, plastická povrchová struktura u modelů Laser X dává vyniknout designu lyže. Navíc je velmi odolná proti mechanickému poškození.
+ Příjemný pocit při uchopení lyže
+ Upoutává pozornost

SOLID METAL EDGE

Nově jsou všechny modely lyží Stöckli osazeny širšími hranami. Tím se výrazně prodlužuje životnost lyží. Extra robustní materiály chrání povrch lyže ještě lépe proti poškození.
+ Delší životnost
+ Možnost více servisních cyklů

MÁM ZÁJEM O TENTO PRODUKT

Dlouhodobou strategií firmy Stöckli je vyrábět a nabízet výrobky té nejvyšší kvality. Firma Stöckli je svým způsobem jedinečná. A proto i distribuce výrobků značky Stöckli by se měla odlišovat od všech ostatních. Filozofií značky je prvotřídní servis prodeje v síti profesionálních, kvalifikovaných a odborně zdatných partnerů, kteří zabezpečují v první řadě i kvalitní poradenství.

Z tohoto důvodu pro objednání Vámi vybraného výrobku nám napište pomocí tohoto formuláře, nebo zavolejte. Děkujeme za pochopení.