Stöckli Batoh WRT 70l

Popis

Lyžařský batoh Stöckli 70l je působivý nejen svým sportovním designem, ale také všemi chytrými detaily a vytříbenými rysy. Kromě třech důmyslných vnějších přihrádek má tento batoh ve skutečnosti také dvě velké vnitřní přihrádky, z nichž jedna je samostatný prostor pro lyžařské boty a druhá speciálně pro vaši helmu a brýle - samozřejmě s mnohem větším prostorem. Komfortně polstrovaná záda a nastavitelné popruhy zaručují perfektní lyžařský den, a to i s těžkým nákladem.

Trvanlivý, odolný vnější materiál je vodotěsný a vyznačuje se PU povlakem. Navíc používáme pouze prémiové, spolehlivé zipy YKK.

Cena: 4 135 Kč

MÁM ZÁJEM O TENTO PRODUKT

Dlouhodobou strategií firmy Stöckli je vyrábět a nabízet výrobky té nejvyšší kvality. Firma Stöckli je svým způsobem jedinečná. A proto i distribuce výrobků značky Stöckli by se měla odlišovat od všech ostatních. Filozofií značky je prvotřídní servis prodeje v síti profesionálních, kvalifikovaných a odborně zdatných partnerů, kteří zabezpečují v první řadě i kvalitní poradenství.

Z tohoto důvodu pro objednání Vámi vybraného výrobku nám napište pomocí tohoto formuláře, nebo zavolejte. Děkujeme za pochopení.